Kapat

Wimbledon 2019 Üçüncü Gün Programı!

Anasayfa
Dünya Haberleri Wimbledon 2019 Üçüncü Gün Programı!
Wimbledon 2019 Üçüncü Gün Programı

Milyonlarca tenis severin merakla beklediği sezonun 3. Grand Slam’i olan Wimbledon 2019 devam ediyor. İşte Wimbledon 2019 üçüncü gün programı!

Wimbledon 2019 Üçüncü Gün Programı

  • Wimbledon Tek Erkekler Üçüncü Gün Programı

    Üçüncü Gün
      03.07. 13:00 Cuevas P. (Uru) Vesely J. (Cze)  
      03.07. 13:00 Paire B. (Fra) Kecmanovic M. (Srb)  
      03.07. 13:00 Wawrinka S. (Sui) Opelka R. (Usa)  
      03.07. 14:30 Chardy J. (Fra) Goffin D. (Bel)  
      03.07. 14:30 Haase R. (Ned) Raonic M. (Can)  
      03.07. 14:30 Karlovic I. (Cro) Fabbiano T. (Ita)  
      03.07. 14:30 Mayer L. (Arg) Hurkacz H. (Pol)  
      03.07. 14:30 Medvedev D. (Rus) Popyrin Al. (Aus)  
      03.07. 15:00 Darcis S. (Bel) Bautista R. (Esp)  
      03.07. 16:30 Anderson K. (Rsa) Tipsarevic J. (Srb)  
      03.07. 16:30 Auger-Aliassime F. (Can) Moutet C. (Fra)  
      03.07. 16:30 Edmund K. (Gbr) Verdasco F. (Esp)  
      03.07. 16:30 Granollers M. (Esp) Humbert U. (Fra)  
      03.07. 16:30 Khachanov K. (Rus) Lopez F. (Esp)  
      03.07. 16:30 Seppi A. (Ita) Pella G. (Arg)  
      03.07. 18:30 Djokovic N. (Srb) Kudla D. (Usa)

  • Wimbledon Tek Kadınlar Üçüncü Gün Programı

    Üçüncü Gün
      03.07. 13:00 Azarenka V. (Blr) Tomljanovic A. (Aus)  
      03.07. 13:00 Bouzkova M. (Cze) Sakkari M. (Gre)  
      03.07. 13:00 Brengle M. (Usa) Muchova K. (Cze)  
      03.07. 13:00 Hsieh S-W. (Tpe) Flipkens K. (Bel)  
      03.07. 13:00 Svitolina E. (Ukr) Gasparyan M. (Rus)  
      03.07. 15:00 Golubic V. (Sui) Putintseva Y. (Kaz)  
      03.07. 15:00 Halep S. (Rou) Buzarnescu M. (Rou)  
      03.07. 15:00 Puig M. (Pur) Pliskova Ka. (Cze)  
      03.07. 15:00 Watson H. (Gbr) Kontaveit A. (Est)  
      03.07. 16:30 Kenin S. (Usa) Yastremska D. (Ukr)  
      03.07. 17:00 Wickmayer Y. (Bel) Zhang S. (Chn)  
      03.07. 18:30 Gauff C. (Usa) Rybarikova M. (Svk)  
      03.07. 18:30 Keys M. (Usa) Hercog P. (Slo)  
      03.07. 18:30 Wozniacki C. (Den) Kudermetova V. (Rus)  
      03.07. 20:00 Collins D. R. (Usa) Sevastova A. (Lat)  
      03.07. 20:00 Martic P. (Cro) Potapova A. (Rus)

Tablo Kaynak: Scoreboard.com

Yorum yazarak fikrinizi belirtin!

Haber Bülteni
Hemen abone olarak son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz!

Tenisten Her An Haberdar Olmak İçin 
Mail Listemize Katılın!
Mail listemize kaydolarak sitemizdeki
yeni içerikleri mail kutunuza alabilirsiniz!
ABONE OL
İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.
close-link