Kapat

Fransa Açık 2018 Üçüncü Gün Programı

Anasayfa
Dünya Haberleri Fransa Açık 2018 Üçüncü Gün Programı
Fransa Açık üçüncü gün programı

Fransa Açık tenis turnuvası heyecanı devam ediyor. Erkek ve kadın tenisinde işte Fransa Açık üçüncü gün programı..

Fransa Açık Üçüncü Gün Programı

  • Fransa Açık Erkekler Üçüncü Gün Programı

    Erkekler Üçüncü Gün Programı
    29.05. 12:00 Bedene A. (Slo) Cuevas P. (Uru)
    29.05. 12:00 Cilic M. (Cro) Duckworth J. (Aus)
    29.05. 12:00 Donskoy E. (Rus) Struff J-L. (Ger)
    29.05. 12:00 Harrison R. (Usa) Marterer M. (Ger)
    29.05. 12:00 Hurkacz H. (Pol) Sandgren T. (Usa)
    29.05. 12:00 Lorenzi P. (Ita) Anderson K. (Rsa)
    29.05. 12:00 Shapovalov D. (Can) Millman J. (Aus)
    29.05. 13:30 De Minaur A. (Aus) Edmund K. (Gbr)
    29.05. 13:30 Ebden M. (Aus) Fabbiano T. (Ita)
    29.05. 13:30 Isner J. (Usa) Rubin N. (Usa)
    29.05. 13:30 Johnson S. (Usa) Mannarino A. (Fra)
    29.05. 13:30 Sousa J. (Por) Pella G. (Arg)
    29.05. 14:00 Bhambri Y. (Ind) Bemelmans R. (Bel)
    29.05. 14:00 Fognini F. (Ita) Andujar P. (Esp)
    29.05. 14:00 Nadal R. (Esp) Bolelli S. (Ita)
    29.05. 14:00 Pospisil V. (Can) Fucsovics M. (Hun)
    29.05. 14:00 Zeballos H. (Arg) Sugita Y. (Jpn)
    29.05. 14:30 Sela D. (Isr) Ymer E. (Swe)
    29.05. 14:30 Zopp J. (Est) Sock J. (Usa)
    29.05. 15:00 Zverev M. (Ger) Mayer F. (Ger)
    29.05. 16:30 Chardy J. (Fra) Berdych T. (Cze)
    29.05. 16:30 Lopez F. (Esp) Stakhovsky S. (Ukr)
    29.05. 16:30 Polansky P. (Can) Herbert P.H. (Fra)
    29.05. 17:00 Mahut N. (Fra) Del Potro J. (Arg)
    29.05. 17:00 Mayer L. (Arg) Benneteau J. (Fra)

  • Fransa Açık Kadınlar Üçüncü Gün Programı

    Kadınlar Üçüncü Gün Programı
    29.05. 12:00 Ferro F. (Fra) Witthoeft C. (Ger)
    29.05. 12:00 Gavrilova D. (Aus) Cirstea S. (Rou)
    29.05. 12:00 Mattek-Sands B. (Usa) Larsson J. (Swe)
    29.05. 12:00 Muguruza G. (Esp) Kuznetsova S. (Rus)
    29.05. 12:00 Stosur S. (Aus) Wickmayer Y. (Bel)
    29.05. 13:30 Begu I. (Rou) Schmiedlova A. K. (Svk)
    29.05. 13:30 Lepchenko V. (Usa) Mertens E. (Bel)
    29.05. 13:30 Zhang S. (Chn) Kucova K. (Svk)
    29.05. 14:00 Sharapova M. (Rus) Hogenkamp R. (Ned)
    29.05. 14:30 Van Uytvanck A. (Bel) Wallace I. (Aus)
    29.05. 15:00 Pliskova Kr. (Cze) Williams S. (Usa)
    29.05. 15:30 Duan Y. (Chn) Garcia C. (Fra)
    29.05. 15:30 Goerges J. (Ger) Cibulkova D. (Svk)
    29.05. 15:30 Hercog P. (Slo) Pavlyuchenkova A. (Rus)
    29.05. 16:00 Peng S. (Chn) Krunic A. (Srb)
    29.05. 16:00 Sabalenka A. (Blr) Bertens K. (Ned)
    29.05. 16:00 Sasnovich A. (Blr) Allertova D. (Cze)
    29.05. 16:00 Vikhlyantseva N. (Rus) Barty A. (Aus)
    29.05. 16:30 Bogdan A. (Rou) Vondrousova M. (Cze)
    29.05. 17:30 Georges M. (Fra) Townsend T. (Usa)
    29.05. 17:30 Kerber A. (Ger) Barthel M. (Ger)
    29.05. 18:30 Halep S. (Rou) Riske A. (Usa)

Yorum yazarak fikrinizi belirtin!

Haber Bülteni
Hemen abone olarak son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz!

Tenisten Her An Haberdar Olmak İçin 
Mail Listemize Katılın!
Mail listemize kaydolarak sitemizdeki
yeni içerikleri mail kutunuza alabilirsiniz!
ABONE OL
İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.
close-link